Podpořte Terezku

I vy můžete pomoci Terezce vyrazit cvičit a splnit jí tak sen postavit se na vlastní nohy.

Pomoci můžete organizováním charitativní akce, bazárku, snídaně, koncertu.. a nebo přispět na náš transparentní účet. V každém případě vám ze srdce děkujeme!

První možnost: Transparentní účet vedený u Fio banky: (náhled zde)

Bankovní spojení: 2101335757/2010

IBAN: CZ6320100000002101335757

BIC: FIOBCZPPXXX

 

Druhá možnost je přispět na účet 1110033/5500 (variabilní symbol 1801006) u nadačního fondu Český mozek (náhled zde).

Potvrzení o daru: Chcete-li potvrzení o vašem daru pro daňové účely (jednotlivci i firmy),  pošlete prosím vaše jméno, příjmení, datum narození a adresu trvalého bydliště (resp. jméno firmy a IČ) na pomahameterezce@gmail.com.  V nejbližší době pošleme doplněné a podepsané potvrzení zpět.

Vaše peníze  budou použity na Terezčiny terapie a cvičení, případně potřebné  pomůcky. Na transparentním účtu můžete vidět veškeré pohyby peněz, včetně toho, jak byly vaše peníze použity.

Dlouho jsme řešili formu poděkování. Občas totiž kontakt na konkrétního člověka bohužel nemáme. A o to cennější pro nás je, pokud se nám rozhodl pomoci i někdo, kdo nás ani nezná (nebo ano?).

Proto bychom na tomto místě rádi ze srdce poděkovali právě Vám/ Tobě! Každá podpora, každý vzkaz a zpráva nás hřeje u srdce a ukazuje nám, že v tom nejsme sami. Nedá se to popsat, musí se to asi zažít. Všeobecná podpora, kterou zažíváme, je lékem na určitou část naší duše, která dostala a dostává zabrat. 

Podpořili jste nás a „co dál“? Sledujte v aktualitách a nebo na Facebooku, na co jsme peníze použili a jaké pokroky Terezka dělá. 

Děkujeme!